PL | EN

O firmie

Nasz wkład w zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości.

Zrównoważony rozwój jest jedną z najważniejszych dla nas wartości. We wszystkim, co robimy jako ludzie w firmie, chcemy rozwijać korzyści płynące z tej wartości. SiTech3D Sp. z o.o. oferuje i tworzy technologie oraz produkty, które przyczyniają się do realizacji koncepcji zrównoważonego społeczeństwa przyszłości zarówno poprzez bezpośredni wkład w oszczędzanie energii zużywanej przez naszych klientów oraz pośrednio w ochronę środowiska realizowaną poprzez produkty naszych klientów ograniczając ilość odpadów.

Koncepcje zrównoważonego rozwoju społeczeństwa można zdefiniować jako zdolność ludzkości do rozwoju, zapewniając bieżące potrzeby, bez uszczerbku dla zdolności rozwoju przyszłych pokoleń do zaspokojenia ich własnych potrzeb. A więc technologia i społeczeństwo muszą wspólnie dążyć do rozwoju gospodarczego, bez szkody dla środowiska. Tak więc trzy elementy tworzące filary podtrzymania umiejętności rozwoju to środowisko, ekonomia i rozwój człowieka. Zrównoważony rozwój można osiągnąć tylko wtedy, gdy trzy kryteria są spełnione i są w równowadze.

Korzystając z nabytej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i budowaniu maszyn do przetwórstwa polimerów dokładnie analizujemy każdy krok, który mamy podjąć. Oceniamy jak, dlaczego i dla kogo podejmujemy działanie. Cenimy naszych pracowników i naszych klientów. Staramy się, aby nasi klienci byli świadomi znaczenia zrównoważonego świata, w którym żyjemy. Dzięki efektywności staramy się ograniczać nasz ślad węglowy. Wierzymy, że współpraca jest formą dobrobytu. Zdajemy sobie sprawę z konsekwencji, stosowania tworzyw sztucznych. Z drugiej strony jesteśmy przekonani, że tworzywa sztuczne i ich kompozyty to niezwykłe materiały konstrukcyjne, które można stosować z należytą troską. Pod warunkiem, że są właściwie produkowane, używane i poddawane recyklingowi.

SiTech3D Sp. z o.o. dostarcza szeroką gamę urządzeń do prowadzenia pomiarów w trakcie produkcji części o wysokiej precyzji, przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz produkcji przewodów, drutów, itp. Jesteśmy przekonani, że nasze wytłaczarki, walcarki i wtryskarki laboratoryjne są wyjątkowe pod względem oferowanych parametrów oraz funkcjonalności, którą możemy dostosować do oczekiwań klienta. Posiadamy wysokie kompetencje w zakresie projektowania oraz budowy linii do wytwarzania filamentów do druku 3D. Aktywnie pracujemy nad poprawą efektywności, funkcjonalności naszych urządzeń oraz ograniczeniem odpadów.
Pragniemy nasze posiadane i przyszłe kompetencje wykorzystać do projektowania urządzeń przeznaczonych do przetwórstwa i badań polimerów oraz kompozytów biodegradowalnych. Biodegradowalność można zagwarantować tylko wtedy, gdy wszystkie polimery oraz dodatki i organiczne wypełniacze również ulegają biodegradacji.

Nasza firma dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko i reagowania na problemy związane ze zmianą klimatu. Poprawa produktywności i ograniczenie strat w procesie produkcyjnym wiąże się również z oszczędnością energii i ograniczeniem wpływu na środowisko naturalne. Stosujemy nowoczesne systemy mierzenia oraz sterowania liniami produkcyjnymi, aby uczynić proces produkcyjny naszych klientów inteligentniejszym i przyczynić się do oszczędności energii podczas całego życia urządzeń do przetwarzania tworzyw sztucznych. Pragniemy, aby trwały takie światy jak ten na poniższym zdjęciu.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości, las


X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń