PL | EN

Baza wiedzy - strona 6

Filament metalowy to wyjątkowy materiał do druku 3D.

Nadszedł czas, aby odkryć łatwe i niedrogie drukowanie 3D w metalu. Drukowanie 3D części z prawdziwego metalu na biurkowej drukarce 3D jest teraz możliwe przy użyciu filamentu do druku 3D napełnianego proszkami metali. Filament metalowy (Metal filament) do drukarek 3D to wyjątkowy materiał, który powstał z połączenia doświadczenia, technologii i potrzeb tworzenia.

 

Filament radar - właściwości użytkowe filamentów do drukarek 3D.

Rozważania dotyczące właściwości filamentów do drukowania 3D. Drukowanie 3D, czyli inaczej drukowanie przestrzenne, które polega na wytwarzaniu fizycznego obiektu poprzez nanoszenie kolejnych warstw materiału w postaci topionego filamentu. Technologia ta nazywana jest również technologią addytywną lub generatywną a potocznie określa się ją mianem druku 3D.

 

Filament radar - właściwości użytkowe filamentów instrukcja użycia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.filament24.pl na której znajduje się narzędzie Filament Radar. Filament radar umożliwia wyszukanie filamentów do druku 3D, które spełniają nasze oczekiwania. Ponadto możliwe jest porównywanie parametrów różnych filamentów w zakresie sześciu właściwości. Strona filament24.pl oferuje również filamenty do drukarek 3D.

 

Analiza rynku wytłaczarek laboratoryjnych i najnowsze trendy.

Wytłaczarki laboratoryjne to urządzenia wykorzystywane do badań różnych materiałów, takich jak m.in. polimery, tworzywa sztuczne, materiały ceramiczne i produkty spożywcze. Wytłaczarki laboratoryjne są przeznaczone do produkcji na mniejszą skalę, zazwyczaj w laboratoriach badawczo-rozwojowych. Odgrywają one kluczową rolę w formułowaniu i optymalizacji nowych materiałów i produktów.

 
<
>
<
6 / 11
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń